אודות

דרך תכנית הלימודים ההוליסטית שלנו, התלמידים מעמיקים את הבנתם לא רק על אכילה בריאה וחשיבותה אבל גם על השפעתו של תעשיית הייצור אוכל על הסביבה שלנו . המיזם הזה גם מקדם חיבור לערכים יהודיים  למשתתפים הצעירים, הערך של שיטות חקלאיות חדשניות בשנת השמיטה, שנת השבתון בה מוגבלת הפעיליות החקלאיות. 

ניתן למקם מערכות בבתי הספר יסודיים, בתי הספר תיכוניים, בכפרי נוער ובמוסדות למידה אחרים. ניתן להקים חווה הידרופונית פועלת ומייצרת בשטח של רק 100 מ"ר. בפועל מחזור  גידול יכול לקחת עד שישה שבועות, שמאפשר לתלמידים  ללמוד  בכל מחזור מחדש. חווה עובדת יכולת להיות עצמאית תוך שנה.

                                                         

 StartUpRoots היא עמותה שנוסדה בשנת 2015 במטרה ללמד את  ילדי ישראל להעריך את הסביבה, את יהדותם ואת עצמם,  על ידי קידום כנות ומסורת יהודית דרך יזמות בתחום חקלאות הידרופונית. חקלאות הידרופונית היא שיטה לגידול צמחים בלי אדמה, על מנת להפחית בשימוש מים וחומרי    הדברה וגם לבטל את הצורך בשטחים חקלאים עצומים.

באמצעות שותפויות עם בתי ספר וכפרי נוער ישראליים, Start-Up Roots מעודדת ילדים ומאפשרת להם לפתח את  הכישרון, ידע והביטחון לקחת חלק בפרויקט ייצור מזון בר-קיימא.

Copyright © StartUpRoots, R.A.. All rights reserved.

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Donate